WordPress Eklenti Kurulumu

WordPress Eklenti Kurulumu

Bir internet sitesi sahibi olmak isteyenler ve yeni başlayanlar için ilk öğrenilmesi ve tercih edilmesi gereken işlemlerden birisi eklenti kurulumudur. Çünkü piyasa da bulunan ücretli ve ücretsiz eklentiler sayesinde wordpress sitesi daha kullanılabilir bir hale dönüştürülmüş olacaktır. WordPress’i bir anlamda bu kadar popüler hale getiren işlemlerden birisi de eklentilerdir.

Neredeyse her fikre ve ihtiyaca göre bir eklenti mutlaka vardır. Dolayısıyla burada on binlerce eklenti içerisinde en iyisini ve kullanılabilir olanı tercih etmek gerekir.

Firmamız bu anlamda wordpress eklentilerini sizin için kurabilir. Özellikle son dönemlerde arama motorları için önemli olan AMP eklentisi kurulumu konusunda eksiksiz bir hizmet sunar.

WordPress Eklentiler

Bir wordpress sitesi sahibiyseniz öncelikli olarak şunu belirtelim. Başlamadan önce bir eklenti kuramazsınız.  WordPress ücretsiz blog açma alanı hizmeti verdiğinden dolayı da bazı işlemleri kısıtlı hale getirmiştir. Eğer ki eklenti kurmak istiyorsanız o zaman wordpress.org’u kullanmalısınız.

Firmamız her türlü sitenizin tüm alt yapısını güçlü hale dönüştürebildiği gibi isterseniz eklenti kurma konusunda da size profesyonel destek sunabilecektir. İletişim bölümümüzden bizimle irtibata geçmeniz halinde firma olarak sitenize en iyi hizmeti verebiliriz.

İnternet üzerinden her ne şekilde hizmet verirseniz verin. İster bir blog sahibi isterseniz de eticaret sitesi mutlaka doğru eklentileri kullanarak hem ziyaretçilerinize hem de arama motorlarına faydalı bir görünüm sağlayabilirsiniz.