Kurumsal SEO Çalışması Yaptırmak İstiyorum

Türkçe Anahtar Kelime Bulma Araçları
Şubat 9, 2018
SEO Uyumlu Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır?
Şubat 14, 2018

Kurumsal SEO Çalışması Yaptırmak İstiyorum

SEO çalışması önemli bir konu ve günümüzde de pek çok firma tarafından tercih ediliyor. Dijital dünya içerisinde artan talep ve sektör yoğunluğu bir anlamda web sitelerinin de birbiri içerisinde rekabet etmelerine neden oluyor. Bu rekabet ise öyle güçlü bir şekilde yapılıyor ki kim biraz daha fazla SEO’ya önem verirse o üste çıkıyor. Bir SEO çalışması için söylenecek tek kelime doğru bir şekilde yapılması halinde markanızı yukarılara taşıyacak ve bu anlamda da hizmet ve satışlarınızı da artıracak bir konudur.

SEO her kim tarafından yapılırsa yapılsın farklı düşüncelere sahip olunsa da önemi açıkça bellidir. Suiistimale hiçbir zaman gelmeyeceği gibi zaman ve para kaybınıza da neden olabilecektir. Bunu bugün sektöre giren ve insanlarda güvensizlik oluşturan kişilerden görebiliyoruz. İşte bu anlamda Kurumsal SEO yaptırmak her zaman önemli bir konudur. çünkü muhatabınız ve SEO’nun süreci adım adım size anlatılacaktır.

Kurumsal firmalar SEO çalışmaları için daha dikkatli ve tedirgin bir şekilde hareket etmek zorundadırlar. Yukarıda belirtmiş olduğum tecrübesiz ve işi bilmeyen kişilerin yapacağı sözüm ona SEO çalışması ile birlikte siteniz yukarılara değil aksine aşağılara doğru gidebilir.

 

Kurumsal SEO çalışmalarında jenerik kelimelerin yerine daha kapsamlı olanlar tercih edilmesi gerekir. Mesela şu şekilde söyleyelim Oyun haber gibi kelimelerin yerine sektörünüzle ilgili olarak asansör, parke ya da firma ismine yönelik çalışma yapılması gerekir. Kurumsal SEO çalışmaları arasında ise sektör grupları tercih edilebilir. Mesela İstanbul asansör tamiratı şeklinde bir kelime öbeğine çalışma yapılabilir.

Kurumsal SEO çalışması yapılabilmesi için başka bir konu olması da şirket olması gerektiğidir. Çünkü yapılan

çalışmalar sırasında fatura kesimi yapması onların ekip çalışmasına vermiş olduğu önemi de beraberinde getirir. Ekip çalışması detaylı raporlama ve daha fazla güven sağlama konusunda önemli bir ayrıntı olacaktır.

Kurumsal SEO Firması Seçiminde Neye Dikkat Etmelisiniz?

Kurumsal SEO çalışmasında en önemli konuların başında güven ve referans gelmektedir. Güvenmediğiniz ve referansı olmayan bir firma ile çalışmamanızı öneriyoruz.

Firmanın daha önceki çalışmalarından bir kaçını kontrol edebilirsiniz.

Adwords reklamı ağırlıklı çalışan firmaların tercih edilmemesi gerektiğini önerebilirim. Çünkü o tür firmaları yalnızca Adwords reklamı yapılacaksa tercih etmelisiniz. SEO çalışması yaptırmak istediğiniz firmanın yalnızca SEO yapıyor olması önemli bir ayrıntı olabilir. Ya da ağırlıklı SEO çalışması yapmalıdır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kriterleri değerlendirerek bizimle iletişime geçtiğinizi biliyoruz. Çünkü AMPkurulumu.info adresi bu noktada her zaman kendi farkını ortaya koymuş yaptığı kurumsal SEO çalışmaları ile de başarısını kanıtlamış köklü firmalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Firmamızın sektör içerisinde yerleşik ve eski bir geçmişe dayanması sektörü ve SEO’yu daha fazla tanımasından kaynaklanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir