HAKKIMIZDA

Firma olarak dijital dünyanın hızlı dönüşünü ve bu hızla birlikte de sürekli yenilikleri arkasına takarak getirdiğini biliyoruz. 17 yıllık SEO tecrübemiz sayesinde de müşterilerimize maksimum bir fayda sağlamak amacındayız.

Firmamız bünyesinde çalışan her personelimi kendi kategorisinde uman bu nedenle de dijital dünya içerisinde söz sahibidir. Bugüne kadar teslim almış olduğumuz her projemizi arama motorlarında en üst seviyelere kadar taşımayı başardık bundan sonraki hizmetlerimizde de bunun için çaba göstermekteyiz.

SEO işlemi bir ekip işidir. Dolayısıyla her konuda bilgi sahibi olmak kendi konusunda bilgi sahibi olan personellerle çalışmayı hedefledik ve oluşturduğumuz ekipte de buna büyük önem verdik. Teslim aldığımız projeyi henüz inceleme aşamasındayken eksiksiz olmasına önem veririz bunun içinde izlenebilecek yolu sizinle birlikte değerlendirerek bizden istediğiniz ve bizim yapabileceklerimiz size eksiksiz bir şekilde anlatılacaktır.

Bir firmanın ya da bireysel anlamda müşterilerimizin bizden beklentisinin ne olduğunun farkındayız. Dolayısıyla müşterilerimize sunmuş olduğumuz şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibi sayesinde performans odaklı çalışıp daima yanınızda olduğumuzu da hissettiririz.

Web dünyasında modern ve profesyonel bir yüz olarak bilinen AMP Kurulumu aynı zamanda da bir port.com.tr kuruluşudur. Bu nedenle de firmamız bünyesinde hizmet vermiş olduğumuz her proje bizim için önemlidir. Firma olarak bugüne kadar sunmuş olduğumuz hiçbir işimizde kalitemizden ödün vermedik ve bundan sonra da vermeyiz. Çalışmalarımızı yürütürken sürekli güncellenen programlarla destekli bir şekilde hareket eder ve bütün sektörü takip ederiz.

AMP Kurulumu bünyesinde yazılım mühendislerinden tutun, SEO uzmanlarına ve içerik yöneticilerine varıncaya kadar pek çok personel bulunmaktadır. Bu nedenle de alanlarındaki uzman çalışanlarımız her zaman teknolojinin en ideal olanını tercih ederek tasarım, SEO ve WordPress kurulumu hizmetini gerçekleştirmektedir. Bu zamana kadar SEO çalışmasını yaptığımız hiçbir müşterimiz bizden memnuniyetsizlik yaşamamıştır.

Değişimci ve yenilikçi bir anlayışla kadromuzda bulunan çalışma arkadaşlarımızı en ileri düzeyde teknik donanıma sahip kalifiyeli personel seviyesine getirmek için sürekli eğitimlerinin geliştirilmesini sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz büyük işlerde profesyonelliğini kanıtlamış olan şirketimiz yazılım piyasasında istediği hedefi yakalamış durumdadır.