E-Ticaret Sitesi Kurulumu

E-Ticaret Sitesi Kurulumu

İnternetin insanlar sunduğu en iyi hizmetlerden birisi de para kazanmaktır. Bu nedenle de e-ticaret siteleri bir hayli ilgi toplamıştır. Birden fazla e-ticaret sitesi sahibi olabilir istediğiniz kadar ürün satabilir istediğiniz sektöre girebilirsiniz. Bu sistemin sizin para kazanmanız konusunda ve markanızın daha geniş alanlara kadar ulaşabilmesinde önemli bir etkisi vardır.

E-ticaret sitesi kurmaya karar verdiniz ise ilk yapmanız gereken vergi vermek ve müşterilerinize fatura kesebilmek adına bir şirket kurmak durumundasınız. Bunun en pratik yolu ise şahıs şirketi kurmaktır. Bu en az tuzlu ve en kolay olan yöntemidir. Burada uzun uzun anlatmaya gerek yok.  Kısaca iyi bir muhasebeciniz, evinde bir oda ya da bir ofis, fatura kesebileceğiniz bir kasa ya da yazıcı kısaca birkaç günde şirket sahibi olabilirsiniz.

Kurmuş olduğunuz şirket kredi kartı ile ödeme almak istiyorsa bu durumda bankaya giderek gerekli işlemleri de başlatabilir ve kargo şirketleriyle anlaşmalar yapabilirsiniz. Gelelim. Sonrasında bizim aşamamıza ve ürünlerinizi ya da hizmetini sergileyeceğiniz iyi bir web sitesi tasarımına. Firmamız bu anlamda size en güzel ve en kullanışlı e-ticaret sitelerini anahtar teslim hazırlayabilir.

E-Ticaret Paketlerinin Artıları

  • Kurulumu kısa sürede olur ve birkaç gün içerisinde satışlarınızı başlatabilirsiniz.
  • Kullanması size öğretilir ve gerekli bilgileri videolarla öğrenirsiniz.
  • Bir hosting düşünceniz olmaz.
  • Yazılım konusunda herhangi bir sıkıntınız olmaz. Yazılım firması bununla uğraşmak zorundadır.
  • Paketler sürekli güncellenir ve standart getirilir.

E-Ticaret Paketleri Eksileri

  • Hiçbir şekilde müdahale edemezsiniz. Tüm artıları göz ardı etmenize neden olur. İstediğiniz bir özelliği ekleyemez ya da ekletemezsiniz. Yalnızca tasarım anlamında bir değişiklik yapılabilir.
  • Sitenizde bir sorun meydana gelirse sıkıntının sizden olduğunu belirtirler.
  • Yıllık olarak lisans ücreti ödemesi yapmanız gerekir.

Firmamız size hizmet sunarken tüm eksi ve artı yönleri tek bir kalemde ele alarak profesyonel bir şekilde hizmet eder. Anahtar teslim e-ticaret kurulumu sayesinde başarılı satışlar gerçekleştirilebilir.